ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Юний рятівник – 2019

21 лютого 2019 року на базі закладу загальної середньої освіти №36 відбулися традиційні фінальні змагання хлопців-вогнеборців 7-8 класів Дніпровського району міста Херсона «Юний рятівник». Шістнадцять років поспіль Школа безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) спільно з Дніпровським райвідділом м.Херсона ДСНС України у Херсонській області, ГУ ДСНС України у Херсонскій області, добровільним пожежним Товариством України у Херсонській області і обласним Центром громадського здоров’я проводять спортивні змагання найкращих членів дружин юних пожежних. Цього року до фіналу потрапили команди ДЮПР ЗЗСО №36, 38 і 53.
       Найкращою у медичних конкурсах «Перша допомога» стала збірна команда ЗЗСО №38, друге місце вибороли хлопці ЗЗСО№53, а ІІІ місце – у команди ЗЗСО №36. У теоретичному конкурсі «101 попереджає» перемогла збірна ЗЗСО №36. Конкурс «Краща група підтримки» вибороли дівчата ЗЗСО№53, які отримали перехідний кубок клубу «Лідер» Центру. Конкурс «Кращий капітан ДЮП-2019» виборов Галичинський Максим зі ЗЗСО №36, який отримав цінний подарунок від добровільного пожежного Товариства.
     У запеклій боротьбі переможцями конкурсних естафет «Юного рятівника» стала команда ЗЗСО№38 «Чемпіон» (керівники команди Дубко Олег Миколайович, Нурулліна Ірина Дмитрівна), на ІІ місці – збірна команда 7-8 класів «Сміливці» ЗЗСО №36, а ІІІ місце у команди «Хоробре серце» ЗЗСО №53.
        Пропаганді правил пожежної безпеки серед школярів Дніпровського району завжди допомагають займатися начальник Дніпровського райвідділу міста Херсона управління ДСНС України в Херсонській області Андрій Петренко, голова добровільного пожежного Товариства України у Херсонській області В’ячеслав Дацюк, працівники обласного Центру громадського здоров’я та педагоги-керівники гурткової роботи Херсонського Центру позашкільної роботи.
     Дякуємо за активну участь у проведенні змагань дружин юних пожежних шкільному парламенту «Кактус» (президент Каріна Бокій) і етнобалету «17» ЗЗСО №36 (керівник Анна Поторій). Особлива подяка за постійну підтримку змагань спонсорам «Юного рятівник» приватному підприємцю Олегу Баркаренку і адміністрації ТРК «Фабрика». Усі учасники конкурсу отримали медалі першого, другого і третього гатунку, цінні подарунки, а великий кубок юних вогнеборців весь рік чекатиме на наступні змагання у ЗЗСО№38.