ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

З 27 по 31 березня 2019 року в місті Трускавець Львівської області відбувся особистий Чемпіонат України серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь 767 спортсменів з 24 регіонів України та 6 країн Європи і Азії.
У змаганнях брали участь 17 вихованців гуртків Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівники Капара Микола Васильович і Кобець Віта Андріївна).
       У особистій першості призером стала Зайцева Єлизавета (ФТЛ), яка посіла ІІ місце ( керівник Капара Микола Васильович).
Крім того, в той же час, відбувалися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів України, в яких взяли участь 16 команд. Команда Херсонського Центру позашкільної роботи посіла ІІ місце.