ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

З 19 по 22 вересня 2019 року у м. Київ відбувся Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. У змаганнях взяли участь 643 учасника з 21 регіону країни та спортсмени з Канади, Швеції, Молдови.
       Команда Херсонської області, яка складалася з 16 чоловік посіла ІІ місце в командному заліку серед юніорів. У складі команди було 8 гуртківців Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Капара Микола Васильович), четверо з яких посіли призові місця:
      В особистих змаганнях ,у перший та третій дні, Данилюк Назарій (ЗЗСО №30) посів ІІ і ІІІ місця.