ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Лунай прекрасна наша мово! – 2019

    22.10 та 23.10.2018 року в дитячому клубі – кафе «Золотий ключик», в рамках плану роботи «Творчої лабораторії» відбувся конкурс читців «Лунай прекрасна наша мово!», І етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».
    У конкурсі взяли участь 18 закладів загальної середньої освіти: № 7, 12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 48, 50, 52, 53, ЦОМ та театр-студія «Сувенір» ХЦПР.
    Журі, до складу якого входили представники Центру позашкільної роботи та бібліотеки №23 для юнацтва ім. І.Багряного за два дні конкурсу прослухало 86 читців різних вікових категорій та виконавців авторських творів. Дорослі вболівальники, яких ледве вмістили стіни дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» подарували дітям бурхливі оплески та гарний настрій.
Переможці конкурсу
– у молодшій категорії:

1. 

Распутний Іван

ЗЗСО №50

2. 

Брюзгін Максим

ЗЗСО №50

3. 

Безкровний Єгор

ЗЗСО №38

4. 

Кравченко Роман 

НВК №7

5. 

Базіль Іван 

ЗЗСО №36

– у середній категорії:

1. 

Болога Євген

ЗЗСО №37

2. 

Галюк Олександра

ЗЗСО №18

4. 

Смола Олена 

ЗЗСО №32

5. 

Чекалова Маргарита 

ЗЗСО №32

6.

Ейсмонтович Єва 

ЗЗСО №52

7. 

Зайцева Дарина

ЗЗСО №52 

8.

Подгайний Олександр

НВК №48 

9.

Прокоп’єва Маріанна

НВК №48 

10.

Дяк Іванна 

ЗЗСО №21

11.

Габдулін Кирило 

НВК №7

12.

Зарицька Марія 

НВК №7

13.

Макарова Альона 

ЗЗСО №53

14.

Зайцева Дарина 

ХЦПР, Театр-студія «Сувенір» 

15.

Лучко Рінат

ХЦПР, Театр-студія «Сувенір» 

16.

Довбеус Кирило 

ХЦПР, Театр-студія «Сувенір»

17.

Райко Максим 

ХЦПР, Театр-студія «Сувенір» 

– у старшій категорії:

1. 

Надєєв Ростислав

ЗЗСО №32

2. 

Танцюренко Олеся 

ЗЗСО №52 

3. 

Іващенко Єгор

ЗЗСО №52

4.

Ковальчук Карина

ЗЗСО №52 

5.

Кабіна Анастасія

НВК №48

6.

Антощук Артем 

ЗЗСО №38

7.

Ковальчук Карина

ХЦПР, Театр-студія «Сувенір» 

8.

Радіонова Альбіна 

ЗЗСО №12 

– у номінації «Авторські твори»:

1. 

Арнаут Олександр

ЗЗСО №53

2. 

Густенко Дмитро

ЗЗСО №52

3. 

Гордієнко Софія

ЗЗСО №52

4. 

Шляхтенко Іван

ЗЗСО №52

5. 

Бутвіловська Анастасія

ЗЗСО №21

6.

Горячкін Ярослав 

ЗЗСО №35

7. 

Макарова Альона

ХЦПР, Театр-студія «Сувенір»

    Усі 37 переможців візьмуть участь у міському етапі щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика