ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міський конкурс «Юних туристів-рятувальників»

    Міський конкурс «Юних туристів-рятувальників» відбувся 27 лютого 2020 р. на базі Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. У конкурсі взяли участь 24 заклади загальної середньої освіти м. Херсона: №№ 1, 3, 4, 5, 14, 16, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 37, 38, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57. Загалом це становило 144 учасників – здобувачі освіти 6-8 класів.
     У рамках підготовки до конкурсу на базі Херсонського Центру позашкільної роботи було проведено 9 тренінгів, в яких взяли участь представники 18 закладів загальної середньої освіти м. Херсона: №№ 1, 3, 5, 14, 16, 20, 28, 30,32, 34, 37, 45, 50, 51, 52, 54, 56, 57, загалом 108 вихованців.
     У ході конкурсу (згідно з умовами) перевірялися наступні практичні навички здобувачів освіти: вміння в’язати головні туристські вузли, одягати та блокувати туристську страхувальну систему, складати речі в рюкзак, встановлювати та знімати туристський намет, знімати та зачипляти туристські страхувальні карабіни та зав’язувати петлю Прусика (у формі естафети).
    До суддівства завдань конкурсу були залучені методисти та керівники гуртків Херсонського Центру позашкільної роботи.
Переможцями конкурсу стали:
І місце – з результатом 107,5 балів – команда ЗЗСО № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради, керівник Бірзова В.Ф.;
ІІ місце – з результатом 106,0 балів – команда ЗЗСО № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, керівник Домбовський О.П.;
ІІІ місце – з результатом 105,5 балів поділили команди ЗЗСО № 37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради, керівник Щурова Л.Й. та ЗЗСО№ 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради, керівник Щербина С.І.
    Команди, які виявили високий рівень практичних навичок (отримали оцінки не нижче 10 балів за 12-ти бальною системою) визнано лауреатами конкурсу. Це команди закладів загальної середньої освіти № 51 (керівник Сапога Л.М.), № 56 (керівник Гринько С.В.), № 3 (керівник Щербина О.Д.), № 1 (керівник Янчук Н.Г.), № 45 (керівник Турова О.І.), та № 46 (керівник Шуригіна Г.Г.).
     Достатній рівень практичних навичок (отримали оцінки не нижче 7 балів за 12-ти бальною системою) виявили команди закладів загальної середньої освіти № 28 (керівник Никитенкова О.І.), № 50 та 52 (керівник Побіреська О.М.), № 5 (керівник Авдєєва Л.М.), № 14 (керівник Ричак І.М.), № 32 (керівник Павлусь М.М.), № 20 (керівник Рудик Г.С.) та № 44 (керівник Мізернюк В.В.).
   Найкраще команди виконували завдання із встановлення та зняття намету, складання речей в рюкзак, перестібування карабінів та зав’язування петлі Прусика. Найбільше ускладнень у команд виникло з виконанням завдань в’язки туристських вузлів та одягання і блокування страхувальної системи.
Додаток

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ
Оцінок конкурсу Юних туристів-рятувальників
Херсонський Центр позашкільної роботи ХМР, 07.02.2019 р.

№ з/п 

ЗЗСО 

Керівник

Вузли

Стра-ховка

Намет, рюкзак

Еста-фета

Сума 

Місце 

 

№ 54 

Бірзова В.Ф. 

24 

23,5 

36 

24 

107,5 

І

 

№ 30  

Домбовський О.П. 

23,5 

23,5 

36 

23 

106 

ІІ

 

№ 57 

Щербина С.І. 

23 

23,5 

35 

24 

105,5 

ІІІ

 

№ 37 

Щурова Л.Й. 

23,5 

22 

36 

24 

105,5 

 

№ 51 

Сапога Л.М. 

21 

21,5 

33 

22 

97,5 

5

 

№ 56 

Гринько С.І. 

16,5 

22,5 

34 

24 

97 

6

 

№ 3 

Щербина О.Д. 

18,5 

20,5 

33 

20 

92 

7 

 

№ 1 

Янчук Н.Г. 

23,5 

19 

25 

24 

91,5 

8 

 

№ 45 

Турова О.І. 

16,5 

16,5 

34 

23 

90 

9 

 

№ 46 

Шуригіна Г.Г. 

15,5 

16,5 

33 

23 

88 

10

 

№ 28 

Никитенкова О.І. 

13,5 

12,5 

32 

20 

78 

11

 

№ 50 

Побіреська О.М. 

14 

13,5 

31 

19 

77,5 

12

 

№ 5 

Авдєєва Л.М. 

11,5 

16 

31 

17 

75,5 

13

 

№ 14 

Ричак І.М. 

16,5 

11,5 

26 

18 

72 

14

 

№ 32 

Павлусь М.М. 

12 

3,5 

34 

22 

71,5 

15

 

№ 20 

Рудик Г.С. 

13 

5,5 

31 

18 

67,5 

16

 

№ 52 

Побіреська О.М. 

11,5 

6 

31 

12 

60,5 

17

 

№ 44 

Мізернюк В.В. 

15 

6 

19 

19 

59 

18

 

№ 34 

Гунченко Н.М. 

0 

0 

36 

21 

57 

19

 

№ 4 

Спільна Ю.О. 

15,5 

7 

8 

23 

53,5 

20

 

№ 38 

Штогрін О.М. 

12,5 

3 

24 

14 

53,5 

 

№ 16 

Кудрич Ю.С. 

13,5 

7 

26 

6 

52,5 

22

 

№ 26 

Абельмазов А.А.

6,5 

0 

23 

10 

39,5 

23

 

№ 48 

Абельмазов А.А. 

11 

0,5 

10 

6 

27,5 

24

Головний секретар – Палічева Г.В.

Голова журі – Гунченко О.В.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика