ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Конкурс шкільних санітарних постів

Конкурс шкільних санітарних постів проходив у приміщенні Херсонського навчально-виробничого комбінату 28 січня 2015 року.

На відкритті конкурсу були присутні головний лікар Херсонського обласного Центру здоров’я та спортивної медицини Ромаскевич Ю.О., начальник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю.М., представник громадських організацій ветеранів  ЗСУ Гурковський В.В.

Конкурс проводився журі у складі працівників Херсонського обласного Центру здоров’я та спортивної медицини під керівництвом  лікаря методиста Джугостран О.Я. та методистів і керівників гуртків Херсонського Центру позашкільної роботи під керівництвом Гунченко О.В.

У конкурсі  брали участь 43 команди з 42 загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсона (навчальні заклади №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,  9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 57, ЛЖЕП та ХЦПР – поза конкурсом). Загалом у конкурсі  взяли участь 268  учнів 7 – 11 класів.

Конкурс проходив згідно з умовами у вигляді «гри-подорожі по станціям». Знання та навички учасників перевірялись у двох вікових групах за такими напрямками : 1 – склад аптечки першої допомоги та призначення її препаратів; 2 – тестові завдання з теорії надання першої допомоги; 3 – практичні вправи з надання першої допомоги при травмах і пораненнях; 4 – правила проведення реанімаційних заходів; 5 – їстівні та отруйні гриби, лікарські та отруйні рослини; 6 – транспортування потерпілого на саморобних ношах.

Загалом кращі знання команди продемонстрували з тем: лікарські  рослини і їстівні та отруйні  гриби, та практичних навичок надання першої допомоги при травмах – середня оцінка вище 9 балів; найбільше ускладнень команди мали із виконанням тестових завдань з правил надання першої допомоги та правил проведення реанімаційних заходів – середня оцінка 6 балів.

Переможцями конкурсу стали:

У старшій віковій групі (серед учнів 9- 11 класів):

1 місце – команда загальноосвітнього навчального закладу № 37 (керівник ЩуроваЛ.Й.);

2 місце – команда гімназії № 20 (керівник Карпук Н.М.);

3 місце – команда спеціалізованого навчального закладу № 30 (керівник Рабіна А.В.).

У середній віковій групі (серед учнів 6- 8 класів):

1 місце – команда загальноосвітнього навчального закладу № 2

(керівник Нестеренко І.А.);

2 місце – команда загальноосвітнього навчального закладу № 50

(керівник Яковлєва А.С.);

3 місце – команда загальноосвітнього навчального закладу № 16

(керівник Стецюра В.А.).

Крім того Лауреатами конкурсу було визнано команди, які показали загалом високий рівень знань та практичних навичок і найкращі результати в окремих напрямках конкурсу: гімназії № 6 (керівник Пацюк В.П.), навчальних закладів № 31 (керівник Піддубна Т.В.), № 27 (керівник Шапіро Ю.І.), № 32 (керівник Павлусь М.М.), № 34 (керівник Пономаренко І.В.), № 44 (керівник Покорна Г.В.).

h3KYU-Wwof0 JIYBRx5QVLY lVoL_RB7vmU s-TiG7iShkk u93HFWJ877w 3m-aB8CXVxc

Яндекс.Метрика