ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Таврійська чайка»

Протягом оздоровчої зміни червня 2015 року на базі дитячого закладу санаторного типу «Чайка» (с. Лазурне) проходив щорічний обласний фестиваль дитячої творчості «Таврійська чайка».

Переможці визначалися у номінаціях: образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, хореографія, вокальне мистецтво та спортивна майстерність.

До складу журі увійшли:

Голова журі:

  • Ковбасенко Луїза Іванівна – заслужений працівник освіти України, кавалер ордена княгині Ольги, завідувач кабінетом наукового забезпечення національного Центру «Мала академія наук України».

Члени журі:

  • Васяк Валентин Анатолійович – лауреат міжнародних конкурсів, доцент кафедри хореографії Херсонського Державного Університету, керівник ансамблю народного танцю «Ледовиця».
  • Гребенюк В’ячеслав Дмитрович – заступник голови правління Херсонського обласного відділення національної музичної спілки, заслужений працівник культури України
  • Кудряшова Юлія Вікторівна – тренер-викладач з плавання Херсонської дитячо-юнацька спортивна школа №6.
  • Лелека Наталя Володимирівна – народна артистка України, професор Херсонського Державного Університету.
  • Метела Галина Дмитрівна – заслужений працівник фізичної культури України, директор Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6.
  • Рехлицька Алла Євгенівна – заслужений працівник культури України, завідувач кафедри хореографії ХДУ, доцент, голова Херсонського осередку хореографічної спілки України, керівник ансамблю народного танцю «Сузір’я».
  • Фоміна Тетяна Василівна – Генеральний директор приватного багатопрофільного підприємства «Паритет».
  • Фоміна Ірина Володимирівна – лауреат міжнародного конкурсу вокалістів, керівник ансамблю української пісні Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості – секретар журі.
  • Хотімченко Жана Миколаївна – керівник зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» Херсонського Центру позашкільної роботи, член національної спілки хореографів України – секретар журі.

 

У номінації «Хореографія» у фестивалі взяли участь:

  • Народний художній колектив театр танцю «Віночок», ХЦДЮТ ХМР, керівник Орлова В.В.;
  • Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість» ХЦДЮТ ХМР, керівник Луньова Н.О.;
  • Зразковий художній коллектив ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт» ХЦПР ХМР, керівник Малінська І.Г.;
  • Народний художній колектив ансамбль танцю «Вдохновение», ХБДЮТ ХМР, керівник Бурмецька О.В.;
  • Хореографічна студія «Фантазія», ХЦПР ХМР, керівник Короткова Л.О.;
  • Студія «С.Т.І.М.», керівник Михальчук І.М.

За результатами виступів членами журі визначені переможці та призери фестивалю.

І місце у номінації «Сучасна хореографія» посів:

  • Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість», керівник Луньова Н.О., середня вікова категорія, композиція «Море»;
  • Народний художній колектив театр танцю «Віночок», керівник Орлова В.В., середня вікова категорія, танок «Комп’ютерний вірус».

І місце у номінації «Естрадна хореографія» посів:

  • Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість», керівник Луньова Н.О., середня вікова категорія, танок «Королівські пінгвіни».

І місце у номінації «Народна хореографія» посів:

  • Народний художній колектив театр танцю «Віночок», керівник Орлова В.В., середня вікова категорія, Білоруський танок «Вертуха»;
  • Зразковий художній коллектив ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт», керівник Малінська І.Г., середня вікова категорія, танець молдавських циган «Гаряча кров»;
  • Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість», керівник Луньова Н.О., молодша вікова категорія, дует, танок «Іван да Марья».

І місце у номінації «Народна стилізація» посів:

  • Народний художній колектив ансамбль танцю «Вдохновение», керівник Бурмецька О.В., танок «Ластівочка»;
  • Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість», керівник Луньова Н.О., середня вікова категорія, танок «Опля-картопля».

За результатами виступів усіх номінацій:

Гран-прі  – Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість» ХЦДЮТ ХМР, керівник Луньова Н.О.;

І місце – Зразковий художній коллектив ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт» ХЦПР ХМР, керівник Малінська І.Г.;

І місце – Народний художній колектив театр танцю «Віночок», ХЦДЮТ ХМР, керівник Орлова В.В.;

ІІ місце – Народний художній колектив ансамбль танцю «Вдохновение», ХБДЮТ ХМР, керівник Бурмецька О.В.;

ІІІ місце – хореографічна студія «Фантазія», ХЦПР ХМР, керівник Короткова Л.О.;

ІІІ місце – Студія «С.Т.І.М.», керівник Михальчук І.М.

У номінації «Вокал» у фестивалі взяли участь:

  • Зразковий художній коллектив вокально-естрадна студія «Дебют» ХЦПР ХМР, молодша група, керівник Ткач А.В.;
  • Народний художній колектив дитячий хор «Жайвір» молодша група ХЦПР ХМР, базова школа ЗНЗ №52, керівник Козян Н.М.;
  • Народний художній колектив дитячий хор «Жайвір» старша група ХЦПР ХМР, базова школа ЗНЗ №52, керівник Козян Г.Р.;
  • Зразковий художній коллектив ансамбль народної пісні «Веснянка» ХЦПР ХМР, керівник Дунаєва Н.В.;
  • Студія сольного співу ХБДЮТ, керівник Шуліка І.І.;
  • Комишанська ЗНЗ №26;
  • Солісти-вокалісти.

За результатами виступів членами журі визначені переможці та призери фестивалю:

Гран-прі фестивалю отримав Варгун Андрій, учасник старшої вікової категорії, соліст Студії сольного співу ХБДЮТ, керівник Шуліка І.І.;

І місце – молодша група Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» ХЦПР ХМР, базова школа ЗНЗ №52, керівник Козян Н.М.;

І місце – старша група Народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» ХЦПР ХМР, базова школа ЗНЗ №52, керівник Козян Г.Р.;

І місце – Зразковий художній колектив ансамбль народної пісні «Веснянка» ХЦПР ХМР, керівник Дунаєва Н.В.;

І місце – молодша група Зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» ХЦПР ХМР, керівник Ткач А.В.;

І місце – Савенко Альона, учасниця середньої вікової категорії;

І місце – Козлова Поліна, учасниця молодшої вікової категорії;

ІІ місце – Пастухова Анастасія, учасниця середньої вікової категорії;

ІІ місце – Мізернюк Софія, учасниця середньої вікової категорії;

ІІ місце – дует Сіденко Ілля та Галушка Діана, учасники молодшої вікової категорії;

ІІІ місце – Ляная Марина, учасниця середньої вікової категорії;

ІІІ місце – Пулінець Деніза, учасниця середньої вікової категорії;

ІІІ місце – Савченко Катерина, учасниця середньої вікової категорії;

ІІІ місце – Гусаченко Ярослав, учасник молодшої вікової категорії.

Загалом у номінації «Вокал» щорічного обласного фестивалю дитячої творчості «Таврійська чайка» взяли участь 47 юних талантів Херсонщини.

У номінації «Образотворче та декоративно-прикладе мистецтво» взяли участь зразкові художні колективи гуртки ХЦПР ХМР «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.), «Чарівний хрестик» (керівник Калашнікова Л.О.),  «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) та зразковий художній колектив студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» ХБДЮТ ХМР (керівник Масс. О.А.).

За результатами оцінювання журі переможцями від зразкового художнього колективу гуртка «Фентезі», керівник Дівущак Т.В., стали:

«Гран-прі» – Козлова Вікторія, Краснянська Єлизавета,;

І місце – Сацута Лариса, Буровська Світлана, Жульєва Анастасія;

ІІ місце – Дівущак Катерина, Краснянська Єлизавета;

ІІІ місце – Швець Олена.

  • переможцями та призерами від зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина», керівник Кубарова Г.М., стали:

І місце – Полівода Анастасія, Мартинюк Катерина, Савчук Світлана;

ІІ місце – Каркмаз Ділара;

ІІІ місце –  Каркмаз Ділара, Плотиця Ганна, Савчук Світлана.

  • переможцями та призерами від зразкового художнього колективу «Чарівний хрестик», керівник Калашнікова Л.О., стали:

ІІ місце – Смєшко Катерина;

ІІІ місце – Смєшко Єлізавета.

  • переможцями та призерами від зразкового колективу студія «Декор», керівник Масс О.А., стали:

І місце – Козлова Поліна;

ІІІ місце – Мізернюк Мірослава, Пулінець Деніза.

Також були визначені призери серед колективів:

«Гран-прі» отримав зразковий художній колектив гурток «Фентезі» ХЦПР;

І місце – зразковий художній колектив гурток «Чарівна намистина» ХЦПР; ІІ місце – зразкові художні колективи студія «Декор» ХБДЮТ;

ІІІ місце – зразковий гурток «Чарівний хрестик» ХЦПР.

У номінації «Спортивна майстерність» було проведено чемпіонат з плавання у відкритій водоймі. Визначилися такі переможці cеред юнаків:

  • у групі 1998-2002 р.н.:

І місце – Кавунов Даніїл;

ІІ місце – Ігнатенко Дмитро;

ІІІ місце – Гонтовий Олександр.

  • у групі 2003-2004 р.н. :

І місце – Ігнатенко Данило, Нефедов Дмитро;

ІІ місце – Нагорний Даніїл, Сімонов Михайло;

ІІІ місце – Миснік Денис, Молчанов Богдан.

  • у групі 2005 р.н. :

І місце –Нефедов Дмитро;

ІІ місце –Сімонов Михайло;

ІІІ місце –Молчанов Богдан.

  • у групі 2006-2007 р.н.:

І місце – Путін Іван;

ІІ місце – Мізернюк Софія;

ІІІ місце – Біленко Олеся.

  • серед дівчат у групі 2003-2004 р.н.:

І місце – Деріна Дарина;

ІІ місце – Ілюк Марія;

ІІІ місце – Канівець Тетяна.

  • у групі 2005 р.н.:

І місце – Пріміна Марина;

ІІ місце – Варнавська Вероніка;

ІІІ місце – Зубенко Анастасія.

  • у групі 2006 р.н.:

І місце – Тяременко Софія

ІІ місце – Завірюхіна Анастасія

У рамках цієї ж номінації проведено чемпіонат з кіокушин карате (розділи Ката та Куміте). У фестивальних змаганнях взяли участь вихованці Херсонської обласної федерації кіокушин карате та рукопашного бою, дитячого юнацького клубу фізичної підготовки №5 відділення «Кіокушин карате» (тренер-викладач Дерій Сергій Григорович).

Визначилися такі переможці:

в розділі «Куміте» І місце – Вершина Анатолій, Роман Олександр, Краснов Олександр, Крайнюк Андрій, Бурлака Наталія;

в розділі «Ката» І місце – Біленко Алеся, Савчук Дмитро;

ІІ місце – Гаран Іван, Путіна Дарина;

ІІІ місце – Колбаса Анатолій, Заруднєв Богдан, Дерій Юлія.

Також у номінації «Спортивна майстерність» відзначилася команда стрибунів на батуті Ляховський Василь, Павлюк Олександр, Андреєв Павло.

 

DSC_8967 DSC_8985 DSC_8988 DSC_9005 DSC_9010 DSC_9024 DSC_9031 DSC_9069 DSC_9102 DSC_9128

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика