ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край – 2016»

                Учні гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості Херсонського Центру позашкільної роботи навчальних закладів Дніпровського району та вихованці Центру взяли участь в обласній виставці – конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край – 2016», яка відбулася з 21  по 31 березня 2016 року.

         Від ХЦПР у виставці-конкурсі взяли участь 10 гуртків:

  • зразковий художній колектив гурток «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) – 11 робіт, 9 дітей;
  • зразковий художній колектив гурток «Чарівний хрестик» (керівник Калашникова Л.О.) – 4 роботи, 4 дітей;
  • «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.) – 5 робіт, 5 дітей;
  • зразковий художній колектив гурток «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.) – 9 робіт, 9 дітей;
  • «Захоплююче лозоплетіння» (керівник Піскун Є.В.) – 4 роботи, 3 дитини;
  • «Майстерня чудес» (керівник Пелагіна Н.С.) – 7 робіт, 7 дітей;
  • «Сучасне мистецтво»(керівник Смагін Л.Г.) -1 робота,1 дитина;
  • «Берегиня»(керівник Онищук І.О.) -2 роботи,2 дитини;
  • «Судномоделювання»(керівник Попов О.О.) -3 роботи,3 дитини;
  • «Мозаїка»(керівник Назарова Н.А.)-2 роботи,2 дитини.

Дипломи переможців різних ступенів отримали:

  • Пічура Олександра., Гонтарь Альона , Полівода Анастасія, Вернігор Анастасія, Левінцова Марія, Доскал Олександра – І місце, Форостіна Анастасія-II м., («Чарівна намистина», керівник Кубарова Г.М.);
  • Уманчук Ольга , Смешко Єлизавета – І м., («Чарівний хрестик», Калашникова Л.О.);
  • Пижов Іван, Яків’юк Вікторія, Трусова Ксенія, Ферелетич Олександра – І м. («Природа і фантазія», керівник Пижова Н.Ю.);
  • Жульєва Анастасія, Швець Олена, Ребій Ксенія,  Сацута Лариса – І м., («Фентезі», керівник Дівущак Т.В.);
  • Суткова Анна – ІІІ м., Шевченко Софія, Губацька Софія – I м., («Захоплююче лозоплетіння», керівник Піскун Є.В.);
  • Гришко Микита – ІІІ м., Бабеша Влад, Потравко Валерія – І м., Потравко Діана – ІІ м. («Майстерня чудес», керівник Пелагіна Н.С.) ;
  • Чумаченко Дар’я, Назарова Анна – заохочувальний диплом («Мозаїка»,керівник Назарова Н.А.);
  • Павленко Анастасія –III м.(«Берегиня»,керівник Онищук І.О.)

Із навчальних закладів у виставці-конкурсі взяли участь 8 шкіл (12 учнів,

13 робіт), отримано наступні нагороди :

  • ЦОМ – колективна робота – ІI м. (керівник Осинкіна Н.Д.);
  • №12 – Ахвердієв Андрій – І м.,Гробовенко Катерина – заохоч.диплом ( керівник Шуляк Т.А.);
  • №13 – Бровченко Олена – заохоч.диплом ( керівник Іванова Л.В.);
  • №50 – Погребняк Катерина – ІІ м. ( керівник ГрачоваА.С.);
  • №52 – Іванов Максим – ІII м.( керівник Данілушкін В.В.).

Таким чином у виставці-конкурсі «Знай і люби свій край – 2016» взяли участь 56 учнів (44 – ХЦПР, 12 – навчальні заклади), які представили 61 роботу (48 – ХЦПР,13 – навчальні заклади) та отримали 32 дипломи (27 – ХЦПР, 6 – навчальні заклади).

DSC02117Изображение 004

Яндекс.Метрика