ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

З 31 березня по 3 квітня 2016р. відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних закладів.

Херсонський Центр позашкільної роботи представляли 15 вихованців, які у загальнокомандному змаганні посіли ІІІ місце.

У особистому заліку гуртківець ХЦПР Данилюк Назарій посів ІІ місце (керівник Капара М.В.).

Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

10 квітня 2016 року у Цюрупінську проведено чемпіонат області зі спортивного орієнтування. Команда Херсонського Центру позашкільної роботи складалася з 21 гуртківця.

П’ять вихованців Центру посіли призові місця: Данилюк Назарій – І місце, Зайцева Лізавета – ІІ місце, Ілюк Олександр, Рвачов Андрій, Ліхтей Вікторія – ІІІ місце (керівник Капара М.В.).

Чемпіонат області з паркового орієнтування

16 квітня у м.Херсоні пройшов чемпіонат області з паркового орієнтування, в якому брали участь 16 вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи. Призерами стали: Ліхтей Вікторія – І місце, Ілюк Олександр – ІІ місце, Шокарев Артем, Зайцева Лізавета (керівник Капара М.В.), Котляр Ренат (керівник Кобець В.А.) – ІІІ місце.

Обласні змагання «Зелений стадіон»

17 квітня 2016 р. у місті відбувся ІУ етап обласних змагань з паркового орієнтування «Зелений стадіон».

У змаганнях брали участь 19 гуртківців Херсонського Центру позашкільної роботи. З них 8 чоловік отримали призові місця: Ілюк Олександр, Зайцева Лізавета (керівник Капара М.В.) – І місце, Ліхтей Вікторія (керівник Капара М.В.) – ІІ місце, Шокарев Артем (керівник Капара М.В.), Лисенко Влад, Геоня Анастасія, Івчик Анастасія (керівник Кобець В.А.), Руденко Юлія (керівник Кобець Ю.С.) – ІІІ місце.