ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Звітні концерти хореографічних колективів

       Упродовж двох днів в Обласному Палаці молоді та студентів проведено звітні концерти хореографічних колективів Херсонського Центру позашкільної роботи.                                                                          23 квітня 2016 року: Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська Ірина Геннадіївна) на присвоєння звання «Народний художній колектив» та Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» (керівник Хотімченко Жанна Миколаївна) на підтвердження звання «Зразковий художній колектив». У концерті взяли участь 230 вихованців Центру та 650 глядачів: батьків, родичів та любителів мистецтва. Було представлено 29 номерів: хореографічних композицій, картинок, народних та стилізованих танців. У залі були присутні члени обласної оглядової комісії з присвоєння учнівським та студентським художнім колективам почесних звань «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив» на чолі з членом Всеукраїнської експертної комісії Таракановою Алісою Павлівною – методистом вищої категорії сектору мистецтв та ремесел відділу неформальної та інформальної освіти дітей Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Велика родина ансамблю «Калиновий цвіт» у цей день святкувала своє 10 – річчя. З нагоди ювілею всі вихованці основного складу колективу були нагороджені грамотами Центру за сумлінну працю та вагомий внесок у творчу роботу колективу. За традицією відбулася посвята нових вихованців до лав колективу.

Наступного дня, 24 квітня 2016 року також пройшли звітні концерти хореографічної студії «Фантазія» ( керівник Короткова Ліана Олександрівна) та хореографічного колективу «Апельсин» ( керівник Бєлозор Ольга Олександрівна) на присвоєння звання «Зразковий художній колектив». Було представлено 28 номерів: хореографічних композицій, картинок, стилізованих танців. У концерті взяли участь 110 вихованців колективів віком від 5 до 16 років початкового, основного та вищого рівнів навчання та 550 глядачів.IMG_9771концерт_(177)IMG_9933IMG_9842


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика