ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

ЯСКРАВІ, ВЕСЕЛІ, АРТИСТИЧНІ

             Ці епітети – про учасників ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт», організатор, керівник, художник по костюмах якого – Ірина Малінська.                                                                                              Здається зовсім нещодавно з’явився цей колектив у Херсонському Центрі позашкільної роботи, а вже стали студентами його перші вихованці. У вересні 2005 року колектив був заснований, а через кілька місяців, на початку 2016-го, розпочалася його творча робота: концерти, конкурси, фестивалі. І в кожному творчому змаганні – призові місця, грамоти, дипломи, причому не тільки в обласному, а й загальноукраїнському та міжнародному масштабах. Були творчі поїздки в Миколаїв, Скадовськ, Київ, Болгарію, Польщу, Туреччину, Францію… Скільки спогадів, вражень!

Український, молдавський, іспанський, німецький, російський, циганський… Веселка яскравих номерів, які представляють культурне надбання різних народів. Всі вони були представлені на суд глядачів, членів журі в звітному концерті «Калинового цвіту». Загалом в концертній програмі 137 учасників – від дитсадівців до випускників шкіл – представили 16 номерів (зауважимо, що всього в ансамблі нині – 185 дітей). Виступили й два колишні вихованці, котрі вже стали студентами. До речі, декілька випускників колективу настільки захопилися мистецтвом народного танцю, що обрали для себе професією хореографію, навчаються в спеціальних закладах.

Колектив за ці роки придбав свої власні традиції. Одна з них – в кінці навчального року посвячують у лави хореографів, учасників «Калинового цвіту» найменших – тих, хто займається перший рік. Така посвята відбулася й після концерту. До того ж 91 юний танцюрист отримав грамоту за активну участь у житті ансамблю. Не забула художній керівник Ірина Малінська своїх помічників – костюмера, акомпаніатора, батьків, котрі завжди готові допомогти – їм вручили 35 подяк.

Десять років позаду, побажаємо колективу ще багато таких десятиріч у майбутньому! А керівник «Калинового цвіту» Ірина Малінська зауважила: «Я по праву пишаюся своїми вихованцями! Всі вони не тільки багато встигають у творчості, а й добре навчаються. Тож перспективи в кожного – найяскравіші, власне, як і вони самі».концерт_(242)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика