ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Конкурс радистів аварійного зв’язку

       Конкурс радистів аварійного зв’язку за програмою військово-патріотичної гри-випробування 2016 року проходив на базі Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату в два етапи: І етап 17 грудня 2015 року – встановлення радіо зв’язків рідною мовою, ІІ етап 28 квітня 2016 року – встановлення радіо зв’язків англійською мовою. Загалом у двох етапах конкурсу взяли участь 21 команда з 21 навчального закладу міста Херсона №№ 6, 9, 11, 15, 16, 18, 20, 21, 27, 30, 32, 36, 37, 38, 46, 48, 50, 51, 52, 56, ЛЖЕП, що становило 38 учасників І етапу та 30 учасників ІІ етапу – учнів 5- 11 класів. З них команди закладів №№ 9, 38, 50, 51 не брали участі у ІІ етапі конкурсу.

Конкурс проходив у вигляді короткохвильового тесту (рідною та англійською мовами) в діапазоні 1,9 МГц. Кожен учасник повинен був встановити радіозв’язок з іншими учасниками та обмінятись контрольними номерами (по 3 рази). Зараховувались радіо-зв’язки, контрольні номери яких правильно вказувались у звітах обох учасників. За кожний правильний зв’язок учаснику нараховувався 1 бал. Змагання проводились суддями – керівниками гуртків радіоклубу «Супутник» Херсонського Центру позашкільної роботи: Бала О.В., Ніколаєвим І.В., Фоменко О.О. та методистами ХЦПР – Гунченко О.В., Дежкуновою Л.О., Положай В.В.

Журі конкурсу відзначає: загалом якісну підготовку команд до конкурсу, 16 команд були підготовлені до роботи на радіостанціях рідною мовою та 14 команд були повністю підготовлені до участі в обох етапах конкурсу. Ці команди змогли самостійно працювати в ефірі на радіостанціях. Представники 2 команд (заклади №№ 15 та 52, які посіли останнє місце у ІІ етапі) через пропущені тренінги з підготовки до участі у конкурсі, не змогли якісно працювати на радіостанціях.

Переможцями та призерами загального заліку конкурсу радистів аварійного зв’язку стали:

І місце – команда ЛЖЕП, керівник Петрик М.Г.

ІІ місце – команда ЗНЗ № 37, керівник Щурова Л.Й.

ІІІ місце – команда закладу № 30, керівник Мороз В.Ф.

Команди переможців та призерів конкурсу радистів аварійного зв’язку нагороджені грамотами Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика