ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Урок-концерт театру-студії «Сувенір» Херсонського Центру позашкільної роботи

        6.05.2016 року в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» відбувся відкритий урок-концерт для батьків і родичів театру-студії «Сувенір» ХЦПР.
Вихованці звітували перед батьками, продемонстрували чим займалися упродовж навчального року в театрі.
Діти і батьки охоче подивилися відеозвіт-презентацію колективу про заходи, в яких вихованці брали участь. Усі присутні пригадали концерти творчих колективів, де гуртківці були ведучими, випускні ранки школи ранннього розвитку «Веселка», Новорічні свята, майстер-класи та конкурси творчої лабораторії. Незважаючи на спеку, діти запросили батьків та гостей , навіть, у «новорічний» хоровод.
Вихованці згадали репертуар, який читали на конкурсах різних рівнів, демонстрували своє мистецтво художнього слова, визначили переможців відбіркового туру заочного конкурсу Херсонського Центру позашкільної роботи «Гуртківець року».
До скарбнички нагород колективу у цьому році додалися дипломи лауреатів міського конкурсу «Мова моя калинова», міського фестивалю театральних колективів «Театральна весна» , обласних конкурсів – «Наша земля, Україна», «Таврійський барвограй» та « ОстрівОК дитинства».
Усім присутнім дуже сподобалася вистава колективу за повістю Костянтина Сергієнко «Прощай, овраг!»
Свято за традицією завершилося чаюванням та солодощами.CIMG4220CIMG4204CIMG4197

 

    

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика