ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Конкурси майстрів художнього читання

    01.11, 02.11 та 03.11. 2016 року в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» та актовій залі Херсонського Центру позашкільної роботи в рамках «Творчої лабораторії» відбулися: конкурс читців «Лунай, прекрасна наша мово!», І етап VІІ міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова», ІІ етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».                   У конкурсі взяли участь 16 освітніх закладів міста № 7, 12, 13, 18, 21, 32, 36, 37,38, 40, 43, 48, 50, 52, 53 та театральні гуртки ХЦПР: театр-студія «Сувенір» і театральний клуб «Свято».                                                             Журі, до складу якого входили представники Центру позашкільної роботи, Таврійського ліцею мистецтв, бібліотеки №23 для юнацтва ім. І.Багряного за три дні конкурсу прослухало 111 учасників різних вікових категорій та виконавців авторських творів. Дорослі вболівальники, яких ледве вмістили стіни дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» подарували дітям бурхливі оплески та гарний настрій.

    Переможці конкурсу:

             Молодша категорія

1. Свірський Дмитро ЗНЗ №18
2. Бутвіловська Анастасія ЗНЗ №21
3. Бондар Анна ЗНЗ №38
4. Ковтонюк Валерія СШ №52
5. Філончук Дар’я ЗНЗ №50
6. Завалій Анастасія ЗНЗ №50
7. Карпович Інна ХЦПР
7. Гнатушак Денис ЗНЗ №50
8. Балога Євген ЗНЗ №37
10. Кордюков Роман ХЦПР Театральний клуб «Свято»
11. Лянсберг Анастасія ХЦПР Театральний клуб «Свято»

                Середня категорія

1. Новосельська Дарина СШ №52
2. Кузюк Світлана ЗНЗ №32
3. Пилипчук Юлія ХЦПР, Театральний клуб «Свято»
4. Тронець Олександра ХЦПР, Театр-студія «Сувенір»
5. Ігнатенко Олександра ХЦПР, Театр-студія «Сувенір»
6. Зобал Дар’я ХЦПР, Театр-студія «Сувенір»
7. Кравченко Софія ХЦПР, Театр-студія «Сувенір»
8. Коновалов Сергій ХЦПР, Театр-студія «Сувенір»

             Старша категорія

1. Макарова Анна ЗНЗ №53
2. Федченко Анастасія НВК №48
3. Чайка Світлана НВК №48
4. Олефір Оксана ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
5. Кондрашова Анастасія ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
6. Кузьмова Анастасія ХЦПР Театр-студія «Сувенір»


Авторські твори

1. Макарова Анна ЗНЗ №53
2. Лукащук Альбіна ЗНЗ №36
3. Бутвіловська Анастасія ЗНЗ №21
4. Виноградрва Аліна ЗНЗ №21
5. Синельникова Катерина ЗНЗ №48
6. Бідах Вікторія ЗНЗ №52
7. Трубаєв Олександр ЗНЗ №52
8. Шумик Анастасія ЗНЗ №52
9. Рідкоборода Ліза ЗНЗ №52
10. Піддубна Яна ХЦПР, театральний клуб «Свято»

cimg5086cimg5089cimg5093

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика