ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Фінал міських змагань зі спортивного орієнтування

  1. Вид спорту – спортивне орієнтування.
  2. Найменування змагань: фінал міських змагань зі спортивного орієнтування.
  3. Дата проведення: 12.04.2017 р.
  4. Місце проведення: Придніпровський спуск, 1. Парк ім. Маргелова
  5. Кількість учасників змагань: 162 особи, в тому числі 81 хлопців та 81 дівчина
  6. Кількість суддів: 12 осіб
  7. Командні результати:

     

Місце

№ навчального закладу

Керівник

Старша вікова група
1

ФТЛ

Гевко Ю.О.

2

ЗОШ №4

Юрін О.В.

3

СШ №57

Щербіна С.І.

4

ЗОШ №50

Побереська О.М.

5

ЗОШ №53

Сухомлинов О.В

6

ЗОШ №56

Гринько С.В.

7

Гімназія №1

Янчук Н.Г.
7

СШ №24

Кириченко О.Є.

9

ЗОШ №26

Березіна В.Г.

Середня вікова група
1

Гімназія №3

Щербіна О.Д

2

СШ №27

Нішкур І.В.

3

ЗОШ №44

Тарнавська А.В

4

ЗОШ №32

Павлусь М.М.

5

ЗОШ №45

Сірик А.В.

6

СШ №57

Щербіна С.І.

7

ЗОШ №36

Шуміхіна О.В.

8

ЗОШ №2

Стеблянко В.В.

9

ЗОШ №13

Волков О.Л.

Молодша вікова група
1

ЗОШ №45

Сірик А.В.

2

СШ №52

Побереська О.М.

3

Гімназія №3

Щербіна О.Д.

4

ЗОШ №41

Горшкова Д.О.

5

ЗОШ №53

Сухомлинов О.В.

6

ЗОШ №50

Побереська О.М.

7

Гімназія №1

Янчук Н.Г.

8

Гімназія №6

Бережна Т.В.

8

СШ №57

Щербіна С.І.

  1. Кращі особисті результати:

Команда

Прізвище, ім’я

Стать

Результат

Місце

Старша вікова група
1

СШ №57

Чернишов Микита

хлопці

0.12.23

І

2

ФТЛ

Ілюк Олександр

0.12.30

ІІ

3

ЗОШ №50

Шокарев Артем

0.12.32

ІІІ

4

ФТЛ

Зайцева Єлизавета

дівчата

0.13.30

І

5

ЗОШ №53

Біляєва Катерина

0.13.40

ІІ

6

ЗОШ №4

Остапенко Елизавета

0.17.00

ІІІ

Середня вікова група
7

ЗОШ №44

Нагорний Ілля

хлопці

0.11.25

І

8

Гімназія №3

Кражев Ігор

0.11.44

ІІ

9

ЗОШ № 36

Мацько Павло

0.12.00

ІІІ

10

СШ №27

Цевільська Фея

дівчата

0.10.46

І

11

ЗОШ №32

Міщерякова Дар’я

0.13.40

ІІ

12

СШ №27

Трохименко Тетяна

0.16.17

ІІІ

Молодша вікова група
13

Зош №45

Аксьонов Михайло

хлопці

0.10.05

І

14

ЗОШ №45

Комов Максим

0.10.10

ІІ

15

СШ №57

Кулік Олег

0.10.35

ІІІ

16

СШ №52

Капара Анна

дівчата

0.09.36

І

17

ЗОШ №45

Комова Марина

0.10.00

ІІ

18

Гімназія №3

Мазур Юлія

0.10.47

ІІІ

Головний суддя змагань                    М.В. Капара

 

 


Одна идея о “Фінал міських змагань зі спортивного орієнтування

  1. Dvijaya

    Проведення змагань можливе при отриманні дозволу у лісництві, до якого відноситься район проведення, бо планові рубки, обробки лісу від шкідників, вивезення деревини або проведення посадок можуть зашкодити і нормальному проведенню змагань, і проведенню господарських робіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика