ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міжнародні змагання зі спортивного туризму «Волинь»

5-8 жовтня 2017 року у Волинській області відбулися Чемпіонат Європи та Міжнародні змагання зі спортивного туризму. Команда вихованців гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гевко Ю.О.) Херсонського Центру позашкільної роботи у складі 4 чоловік: Грушицький Юрій, Горват Наталія, Колдунов Володимир, Міщерякова Дар’я серед 5 команд, які брали участь у Чемпіонаті Європи посіла перше місце у загальнокомандному заліку, а серед 13 команд Міжнародних змагань виборола друге загальнокомандне місце.

На Чемпіонаті Європи:

• в особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда посіла 1 місце;
  • в особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод» Горват Наталія виборола 2 місце;

– на дистанції «Крос-похід» команда завоювала 2 місце;

– в особистому заліку на дистанції «Крос-похід» Міщерякова Дар’я посіла 2 місце;

– в командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда посіла 3 місце.

У загально-особистому заліку серед дівчат за підсумком двох днів Міщерякова Дар’я посіла 2 місце, Горват Наталія посіла 3 місце.

На Міжнародних змаганнях :

– в особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда посіла 2 місце.

– на дистанції «Крос-похід» команда посіла 4 місце.

У командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда посіла 4 місце.