ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Фінал міських змагань з техніки пішохідного туризму.

       Фінальні міські змагання з техніки пішохідного туризму серед школярів відбулися у парку імені Маргелова, 26 квітня 2018 р., на дистанції І класу складності.                                                                                      У змаганнях серед школярів взяли участь 17 команд з 11 загальних закладів середньої освіти: № 1, 4, 30, 32, 35, 37, 41, 45, 51, 57, ФТЛ, загалом 102 учасники. Змагання проходили по двом віковим групам: 8 команд у середній (серед учнів 6-8 класів) та 9 команд у старшій (серед учнів 9 – 10 класів).                                                                                                      Змагання проводила суддівська бригада у складі методистів та керівників гуртків Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.                                                                                                                  Переможцями змагань у старшій віковій групі стали:

  • І місце з результатом 7 хвилин 04 секунди зайняла команда ЗЗСО № 37 (керівник Щурова .Й.);
  • ІІ місце – з результатом 7 хвилин 40 секунд посіла команда ЗЗСО № 4 (керівник Юрін О.В.);
  • ІІІ місце з результатом 8 хвилин 46 секунд – команда ЗЗСО № 30 (керівник Домбовський О.П.).

    Переможцями змагань у середній віковій групі стали:

  • І місце з результатом 8 хвилин 36 секунд зайняла команда ЗЗСО № 4 (керівник Юрін О.В.);
  • ІІ місце з результатом 10 хвилин 00 секунд – команда ЗЗСО № 35 (керівник Марченко В.В.);
  • ІІІ місце з результатом 11 хвилин 59 секунд поділили команди навчально-виховного комплексу № 51 (керівник Зажерило Р.Л.) та ЗЗСО № 57 (керівник Щербина С.І.).

    Протокол результатів інших команд додається.

Додаток.

ПРОТОКОЛ

фіналу міських змагань з техніки пішохідного туризму серед школярів

26
квітня 2018 р., парк ім. Маргелова

Команда закладу

Керівник

Сума штрафів

Час проход-ження

Результат

Місце

Середня група

1

ЗОШ № 4

Юрін О.В.

0. 30

8. 06

8. 36

І

2

ЗОШ № 35

Марченко В.В.

1. 30

8. 30

10. 00

ІІ

3

НВК № 51

Зажерило Р.Л.

2. 30

9. 29

11. 59

ІІІ

4

СНЗ № 57

Щербина С.І.

1. 30

10. 29

11. 59

ІІІ

5

ЗОШ № 37

Щурова Л.Й.

5. 30

8. 19

13. 49

4

6

ЗОШ № 45

Сірик А.В.

9. 30

18. 58

27. 58

5

7

Гімназія № 1

Янчук Н.Г.

11. 30

15. 37

37. 07

6

8

ЗОШ № 41

Лугова О.О.

24. 30

ПКЧ

7

Старша група

1

ЗОШ № 37

Щурова Л.Й.

0. 30

6. 34

7. 04

І

2

ЗОШ № 4

Юрін О.В.

0. 00

7. 40

7. 40

ІІ

3

СНЗ № 30

Домбовський О.П.

0. 00

8. 46

8. 46

ІІІ

4

СНЗ № 57

Щербина С.І.

3. 00

8. 47

11. 47

4

5

ФТЛ

Гевко Ю.В.

4. 30

10. 08

14. 38

5

6

ЗОШ № 45

Сірик А.В.

6. 30

10. 36

17. 06

6

7

Гімназія № 1

Янчук Н.Г.

7. 30

11. 50

19. 20

7

8

ЗОШ № 32

Павлусь М.М.

12. 30

12. 45

25. 15

8

9

НВК № 51

Зажерило Р.Л.

4. 30

ПКЧ

9

Головний суддя        _______________________________ Гунченко О.В.

Головний секретар     _______________________________ Волкова О.П.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика