ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Фінал міських змагань зі спортивного орієнтування

      

25 квітня 2018 року на території парку ім.Маргелова відбувся фінал міських змагань зі спортивного орієнтування серед школярів міста Херсона, в якому брали участь 158 учнів від 18 освітніх закладів: гімназії №1 (2 команди), №3 (3 команди),ЗНЗ № 4, 14, 27, 30 (2 команди),32, 35 (2 команди),37 (2 команди), 41, 44, 52, 53 (2 команди), 56(2 команди), 57 (2 команди), фізико-технічного ліцею, ЛЖЕП, ХТЛМ.                                            Суддівська бригада Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради – координатора проведення заходу, відзначила високий рівень підготовки та спортивну майстерність учасників фіналу – учнів гімназії № 3, ЗЗСО: №27, №30, №37, НВК №56, фізико-технічного ліцею.

Переможцями міських змагань стали:

у старшій віковій групі

І місце: команда учнів Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради (керівник команди Щербіна О.Д );

ІІ місце:
команда учнів Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради (керівник команди Котелович І.О.);

ІІІ місце: команда учнів Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ (керівник команди Гевко Ю.О.);

у середній віковій групі:

І місце: команда учнів Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради (керівник команди Щербіна О.Д );

ІІ місце:
команда учнів Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради (керівник команди Домбовський О.П.);

ІІІ місце: команда учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №37 Херсонської міської ради (керівник команди Щурова Л.Й.).

у молодшій віковій групі:

І місце: команда учнів Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради (керівник команди Домбовський О.П.);

ІІ місце:
команда учнів Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради (керівник команди Щербіна О.Д );

ІІІ місце: Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №56 Херсонської міської ради(керівник команди Гринько С.В.).

Переможці в особистій першості міських змагань зі спортивного орієнтування серед школярів освітніх закладів міста:

у старшій віковій групі

І місце:

  • Ілюк Олександр, учень Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ;
  • Зайцева Єлизавета, учениця Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ;

ІІ місце:

  • Здоровець Влад, учень Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;
  • Цивільська Фея – учениця Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;

ІІІ місце:

  • Нагорний Ілля, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №44 Херсонської міської ради;
  • Боголуцька Валерія, учениця Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради; у середній віковій групі:

І місце:

  • Данилюк Назарій, учень Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Бабарикіна Аліна, учениця Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

ІІ місце:

  • Кражев Ігор, учень Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;
  • Капара Анна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

ІІІ місце:

  • Константинов Данило, учень Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Лепетин Альбіна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

у молодшій віковій групі:

І місце:

  • Мізернюк Мирослава, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 41 Херсонської міської ради;
  • Пайк Марія, учениця Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 Херсонської міської ради;
  • Антонова Олена, учениця Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

ІІ місце:

  • Крук Нікіта, учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

ІІІ місце:

  • Мачнєв Олексій, учень Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради
  • Яблуновська Марія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 41 Херсонської міської ради.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика