ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

ХІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості«Скадовськ збирає друзів»

      7 червня 2018 р. 8 гуртків відділу декоративно – вжиткового мистецтва Херсонського Центру позашкільної роботи взяли участь у виставці ХІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», представивши 71 експонат.

Роботи вихованців 8 гуртків оцінено членами журі:

  • гурток «Захоплююче лозоплетіння» (керівник Піскун Є.В.) із 6 представлених робіт: І місце – 4 роботи, ІІІ – 2 роботи;
  • «Майстерня чудес» ( керівник Пелагіна Н. С.) із 5 робіт: І місце – 2 роботи, ІІ – 2 роботи, ІІІ –1 робота;
  • зразковий художній колектив гурток «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.) із 12 робіт: І місце – 7 робіт, ІІ – 3 роботи, ІІІ – 2 роботи;
  • зразковий художній колектив гурток «Чарівний хрестик» (керівник Калашникова Л.О.) із 3 робіт: І місце – 1 робота, ІІ – 1 робота, ІІІ – 1 робота;
  • «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.) із 8 робіт: І місце –3 роботи, ІІ – 1 робота, ІІІ – 4 роботи;
  • зразковий художній колектив гурток «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) з 28 робіт: І місце – 5 робіт, ІІ – 7 робіт, ІІІ – 16 робіт;
  • гурток «Сучасне, нове, молоде мистецтво» (керівник Смагін Л.Г.) з 5 робіт: І місце – 1 робота, ІІ місце – 4 роботи;
  • гурток судномоделювання (керівник Попов О.О.) з 4 робіт: І місце – 4 роботи;

Усього нагород: І місце – 27 робіт; ІІ – 18 робіт; ІІІ місце -26.

8 червня 2018 р. 11 колективів художнього відділу Херсонського Центру позашкільної роботи прийняли участь у виставці присвяченій ХІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», представивши 37 виступів.

Номінація «Хореографічне мистецтво»:

– народний художній колектив ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт», керівник Ірина Малінська, хореограф Анна Кафанова: середня категорія – «Северняшки – ритми» – диплом І ступеня; змішана категорія – «Рідна моя Україна» – диплом ІІ ступеня;

– зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Барвінок», керівник Жанна Хотимченко: змішана категорія «Торкнутися неба» – диплом І ступеня; Васіна Аліна, Анна Работіна «Назад у майбутнє» – диплом І ступеня; номінація «сучасний танець» «Село прокинулось» – диплом ІІ ступеня; Краснянська Ліза «Я і море» – номінація «сучасний танець» диплом ІІ ступеня; старша категорія «Витоки» – номінація «сучасний танець» диплом І ступеня;

– студія класичного танцю «Іскра», керівник Заслужений працівник культури України Іраїда Пашко: молодша категорія «Чарівні пелюстки» – диплом І ступеня; старша категорія «Путники» – диплом І ступеня; старша категорія «Мухомори» – диплом ІІ ступеня; Єва Буржківська «А я іду до школи», молодша категорія – диплом І ступеня;

– зразковий художній колектив хореографічний колектив «Апельсин», керівник Ольга Бєлозор: середня категорія «По барабану» – диплом ІІ ступеня; змішана категорія «Ангели» – диплом ІіІступеня;

– підготовчі групи Зразкового художнього колективу хореографічного колективу «Апельсин», керівник Оксана Федорва: молодша категорія «Наші мрії» – диплом ІІ ступеня; молодша категорія «Кантрі» – диплом ІІІ ступеня;

– ансамбль спортивного бального танцю «Nika Dans», керівник Наталія Терешенко: молодша категорія «Де жа вю» – диплом І ступеня; середня категорія «Романтичний вальс» – диплом ІІ ступеня.

Номінації «Театральне мистецтво» та «Художнє слово»:

– театр-студія «Сувенір», керівник Ганна Моргунова: збірка мініатюр «Діти як діти» – диплом ІІ ступеня; майстри художнього слова: Макарова Альона, молодша категорія – диплом І ступеня; Коновалов Сергій, середня категорія – диплом ІІІ ступеня; Кузьмова Анастасія, старша категорія – диплом І ступеня; Бокій Каріна, старша категорія – диплом ІІ ступеня;

Номінація «Авторські твори»: Макарова Альона – диплом І ступеня;

клуб «Лідер», керівник Світлана Адвокатова,секція «Літературна майстерня»

«Авторські твори»: Макарова Анна – диплом І ступеня.

Номінація «Вокальне мистецтво»:

– народний художній колектив дитячий хор «Жайвір», керівник Заслужений працівник освіти України Роман Козян, середня категорія – вокальний
ансамбль «Парус детства» – диплом І ступеня;

– зразковий художній колектив ансамбль народної пісні «Веснянка», керівник Тетяна Зінчина, молодша категорія, вокальний ансамбль «Од Києва до Лубен» – диплом ІІ ступеня; середня категорія, Неповинних Оля «Соколята »- диплом І ступеня.

– зразковий художній колектив вокально-єстрадна студія«Дебют», керівник Анна Когут:середня категорія, вокальний ансамбль – диплом І ступеня; змішана категорія (старша та середня) – диплом ІІ ступеня; Єлизавета Глєбова, Анастасія Глєбова – диплом ІІ ступеня; Спиридонова Владислава, Глєбова Єлизавета – диплом ІІ ступеня; Ніколаєнко Міла – диплом ІІ ступеня;

Мельниковська Єлизавета – диплом ІІ ступеня; Глєбова Анастасія – диплом ІІ ступеня; Колісніченко Маргарита – диплом ІІ ступеня; Спиридонова Владислава диплом ІІ ступеня; Глєбова Єлизавета – диплом ІІ ступеня;

Всього 11 колективів художнього відділу за 37 виступів отримали 37 дипломів: І ступеня – 15, ІІ ступеня – 19, ІІІ ступеня – 3.

Вітаємо з нагородами!

2 идей о “ХІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості«Скадовськ збирає друзів»

  1. Людмила

    Это была действительно большая и тяжелая пачка дипломов 😉

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Яндекс.Метрика