ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Відкритий Кубок міста Херсона з контактного карате

09 – 11 листопада 2018 року у місті Херсоні в загальному закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів №37  відбувся Відкритий Кубок міста Херсона з контактного карате серед юнаків та дівчат, який зібрав 180 спортсменів з різних куточків нашої області: м. Берислава, Новотроїцького, Голої Пристані, Генічеська, Горностаївки та районів Херсону.
У чемпіонаті взяли участь 18 вихованців гуртка «Контактного карате» (керівник Абельмазов А.А.) Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Наші вихованців за підрахунками вибороли 12 призових місць, а саме: 6 медалей – першого ґатунку, 5 медалей – другого ґатунку, 1 медаль – третього ґатунку. Переможцями стали:
І місце: Поляков Владислав (ЗЗСО №32), Волошин Іван (ЗЗСО №32) , Бондаренко Нікіта (НВК 48), Атаманчук Софія (ЗЗСО №37) , Курбачов Давид (ЗЗСО №31), Волошина Настя (ЗЗСО №32);
ІІ місце: Проценко Нікіта (НВК 48), Радзиховський Олег(ЗЗСО №52), Доценко Кирило(НВК 48), Балуда Павло(ЗЗСО №37) , Назаренко Нікіта (ЗЗСО №37);
ІІІ місце: Марченко Ілля (НВК 48).
Бажаємо і надалі нашим спортсменам виборювати призові місця на змаганнях різних рівнів!